Remonty mieszkań – Usługi remontowe w Białymstoku

FIRMA REMONTOWA

Usługi remontowe w Warszawie – co oferujemy?

Wykończenia wnętrz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

Ocieplanie budynków

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Remonty łazienek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Malowanie wnętrz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Montaż sufitów podwieszanych

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Remonty mieszkań i domów w Białymstoku

Remonty mieszkań i domów realizujemy głównie na terenie Białegostoku i województwa Podlaskiego. Naszym potencjalnym klientom oferujemy m.in. kompleksowe wykończenia wnętrz, stolarkę meblową, remonty pojedynczych wnętrz (kuchnie, łazienki), ocieplanie budynków, malowanie wnętrz czy montaż sufitów podwieszanych.

Wszelkie wykonywane przez nas prace dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem remontu dokładnie omawiamy zakres wykonywanych prac, proponując również najlepsze możliwe rozwiązania oraz dopasowane do kieszeni klienta materiały.

Remonty z Budmar – czym się kierujemy?

Remont dopasowany do indywidualnych potrzeb

Oddając w nasze ręce wykończenie wnętrz w swoim domu lub mieszkaniu, klient może być pewien, że każdy element jego nowego wystroju będzie odzwierciedlał jego oczekiwania. Tak, aby po odebrania mieszkania, klient mógł powiedzieć, że jego nowy lub wyremontowany dom jest miejscem, w którym może czuć się swobodnie.

Remont dopasowany do kieszeni

Każdy remont można również przeprowadzić z bardzo zróżnicowanym budżetem. Podobne materiały są dziś oferowane zarówno w wysokich, pośrednich, jak i niskich cenach. Dlatego cena remontu, może być swobodnie dopasowywana do możliwości i zasobności klienta tak, aby po zakończonym remoncie klient nie musiał spotkać się z niemiłym zaskoczeniem.

Terminowość

Usługi remontowe wykonywane przez naszą firmę są profesjonalne i terminowe. W razie obsunięć zawsze informujemy o tym klienta. W naszej pracy współpracujemy również z certyfikowanymi fachowcami – elektrykami, hydraulikami czy projektantami wnętrze.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą wypełnij poniższy formularz, bądź zadzwoń.

BUDMAR

Skontaktuj się 

Firma remontowa

BUDMAR

Telefon:

+48 883 727 795

E-mail:

mariusz@budmardesign.pl

Adres:

Zagórna 2E,

15-820 Białystok